Zielona pracownia w szkole w Siemoni!

To już trzecia szkoła z terenu naszej gminy, która otrzymała dofinansowanie z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Szkoła Podstawowa w Siemoni złożyła wniosek o dofinansowanie w konkursie Zielona Pracownia 2020. To projekt, który skierowany jest do szkół podstawowych i średnich z naszego województwa.

Do szóstej edycji zgłoszono dwieście sześć projektów, z czego wyłoniono czterdzieści trzy, w tym projekt siemońskiej szkoły. Laureaci przeszli etap pierwszy, dzięki czemu otrzymają dofinansowanie w wysokości 7 500 zł.

Trzymajmy kciuki za szkołę w etapie drugim – laureaci otrzymają trzydzieści tysięcy dofinansowania na realizację projektu.

Dyrektor szkoły w Siemoni informuje, że wniosek złożony do WFOŚIGW w Katowicach znalazł się na I miejscu na liście.

Szkoła Podstawowa w Siemoni zaczyna działania mające na celu sfinalizowanie Zielonej Pracowni pod nazwą „Strefa Badacza”.

Tagged : / / / / /

Centrum Usług Społecznych wznawia działalność

Centrum Usług Społecznych wznawia działalność. Wojewoda Śląski wydał zgodę na możliwość wznowienia zajęć oraz warsztatów dedykowanych dla Seniorów, które przed pandemią odbywały się w Amfiteatrze w Rogoźniku. W nowych warunkach, z zachowaniem reżimów sanirtarnych, zapraszamy od poniedziałku do piątku.

źrodło:bobrowniki.pl

Dodaj zdjęcia z bobrowniki pl

Tagged : /